Wycieczki - Objazdowe dla grup -› CZESKO-SASKA SZWAJCARIA


       CZECHY I SAKSOŃSKA SZWAJCARIA

            TERMIN: 17 - 24.06.2017

 

 

Dzień 1

 

Ustroń godz.6.00 – przejazd do Kutnej Hory (zwiedzanie miasta min: katedra św.Barbary, kaplica czaszek w Sedlcu). Przejazd do Pragi. Zakwaterowanie, obiadokolacja. Wieczorny wyjazd na spektakl „Grające Fontanny”.

Dzień 2

Śniadanie. Zwiedzanie Pragi (Strachov, Hradczany, Mała Strana, Rynek Starego Miasta, Palc Wacława). Powrót do hotelu obiadokolacja i nocleg.                                                                                                

Dzień 3

Śniadanie. Wyjazd z Pragi, zwiedzanie znanych uzdrowisk czeskich: Franciszkowskie i Mariańskie Łażnie. Zakwaterowanie w Karlovych Varach

Dzień 4

Śniadanie. Zwiedzanie uzdrowiska Karlove Vary (degustacja wód leczniczych, czas na kąpiele w basenie termalnym w Karlovych Varach, wyjazd kolejką na wieżę widokową Diana-Pałac). Powrót do hotelu na nocleg i obiadokolację.   

Dzień 5

Śniadanie. Przejazd do  Czeskiej Szwajcarii. Piesze przejście do Pravcickiej Bramy (wyjątkowy zabytek przyrody,będący największą naturalną bramą skalną na naszym kontynencie, uważana za najpiękniejszą formację skalną w Szwajcarii Czeskiej. Ze wszystkich tarasów roztacza się przepiękny widok na wzniesienia Szwajcarii Czeskiej i Saksońskiej. Do kompleksu Pravcikiej Bramy należy również letni pałacyk "Sokoli hnizdo" z 1881 roku , obecnie restauracja). Przejazd w okolice przełomu rzeki Kamenice, spływ łodziami przełomem rzeki Kamenice. Podczas rejsu można zobaczyć sowę, hiszpańskie balkony, Szpagatową Niagarę. Obiadokolacja i nocleg w Hreńsku.

Dzień 6

Śniadanie. Zwiedzanie Saksońskiej Szwajcarii. Niederrathen i piesza wycieczka do form skalnych Parku Narodowego Szwajcaria Saksońska. Wyjście na  kamienny most Bastei, wrośnięty w wyniosłe iglice skalne, z fantastycznym widokiem na płynącą w dolinie rzekę Łabę.  Nigdy nie zdobyta, „zawieszona” na skałach twierdza  Koenigstein. Przejazd do Miśni (muzeum porcelany). Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.   

Dzień 7                                                                                                                                                        

Śniadanie. Przejazd do Pec pod Snieżka (wjazd kolejką linową na Śnieżkę) i Spindleruv Mlyn (spacer po areale). Przejazd na nocleg w okolicy Trutnova. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8

Śniadanie. Przejazd w okolice masywu Śnieznika. Przejście "Ścieżkę w Chmurach"- platforma widkowa SKY WALK. Powrót do kraju około godz. 20-tej                         

Cena :  1 750 zł/os 

Świadczenia :

  • Przejazd autokarem, opłaty drogowe i parkingowe

  • 7 noclegów w pokojach 2 os z łazienkami

  • 7 śniadań - bufetowe

  • 7 obiadokolacji z napojami

  • Obsługa przewodnicka

  • Rezerwacja wejść do zamków

  • Ubezpieczenie KL i NW Signal Iduna

  • Podatek VAT  marża

Dodatkowo : koszty przejazdów kolejkami oraz wjazdów na teren  Parków Narodowych i do zwiedzanych obiektów ; 1800CK oraz  25€


background